Pil

Ekran Widgetları
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 1.8MB
  • Version 1.0.5
  • Dil Türkçe
  • Firma Zerone Mobile Inc.
Pil seviyesini bildirimlerde sürekli takip etmenizi sağlayan bir program.

Pil seviyesini anlamak için bir bildirime ihtiyaç duyuyorsanız bu uygulama tam da size göre. Pil düzeyinizi size kolayca bildirim olarak görmek artık çok kolay. Her telefona uygun kolay kullanımı anlaşılır talimatlarıyla çok kolay olan bu program size bildirimleri sadece tek dokunuşla anlayabileceksiniz. Pil sarj seviyesini yüzde olarak gösterir enerji seviyesini kolayca anlayabileceğiniz şekilde ifade eder.  Widget ile pil sarj seviyesini takip etmenizi kolayca sağlar. Bilinen bütün ekran tipleri için uygun bir uygulamadır. Her yaştan insan rahatça kullanabilir.

Çok kullanışlıdır ve bu uygulama pil tasarrufu için de gayet uygundur. Tasarruf için kullanabilen bu uygulama güç kaynağı göstergesi ile de gayet anlaşılabilir bir programdır. Bu uygulama çok az yer kaplar. Üstelik bu uygulama ilave batarya şarj bilgilerini de gösterir. Cihazınızın sıcaklığını size widget ile gösterir ayrıca pil ömrünü fark edilebilecek seviyede arttırır.

Pil ömrü durumu da çok rahat anlaşılabilir durumdadır. Teknolojiye oldukça uygun bu uygulama cihazınızda size hızlı kullanım imkanı da verecek. Artık pilinizin ömrünü şarj durumunuzu kolayca görebileceksiniz. Eğer siz de bu uygulamayı hemen indirmek arkadaşlarınızla da paylaşmak isterseniz tek yapmanız gereken indir butonuna basmak ve uygulamanın cihazınıza inmesini beklemek. Haydi durmayın hemen indirin teknolojinin keyfini çıkarın.

Daha Fazla Göster
Pil indir
DİĞER SÜRÜMLER